„Bernotas ir Dominas GLIMSTEDT” skirtas aukštas tarptautinio žinyno „International Financial Law Review 1000” įvertinimas

IFLR1000 atkreipė dėmesį į tai, kad kontoros partneris Gediminas Dominas nuolat yra minimas kaip puikus bankų ir finansų teisės specialistas, dalyvavęs garsiuose sandoriuose, pradedant bankų privatizavimu ir baigiant darbu su Vyriausybės euroobligacijų emisijomis, akcijų pirminiais viešais siūlymais (IPO) ir kitomis kapitalo rinkos priemonėmis.

Partneris Remigijus Jakutis taip pat nuolat dalyvauja investiciniuose ir finansiniuose projektuose, daug dirba su privataus kapitalo fondais. Pastaruoju metu advokatų kontora teikė konsultacijas Europos investicijų fondo JEREMIE iniciatyva steigiamo „Verslo angelų” investicinio fondo valdytojui fondo struktūros klausimais.

Advokatų kontoros bankų ir finansų teisės specialistų komanda, kurioje kartu su kitais dirba ir Andrius Ivanauskas, neseniai dalyvavo keliuose stambiuose finansiniuose sandoriuose, iš kurių paminėtini bendrovės „Royal Unibrew” sandoris su „Danske Bank”, „Nordea Bank Danmark” ir „Nykredit Bank” dėl milijardinių kredito lėšų suteikimo įvairiomis valiutomis, taip pat „Verdispar” fondo sindikuoto finansavimo sandoris su SEB banku ir „Nordea Bank Finland”.

„Mes didžiuojamės galėdami savo klientams pasiūlyti visapuses įsigijimų ir susiliejimų (M&A) bei finansavimo konsultacines paslaugas. Mūsų bankų ir finansų teisės specialistų atsidavimas darbui ir kvalifikacija yra neabejotini,” – teigia „Bernotas ir Dominas GLIMSTEDT” seniūnas Kęstutis Jaskutėlis.

„Bernotas ir Dominas GLIMSTEDT” yra viena iš pirmaujančių Lietuvoje advokatų kontorų, kurios partnerių kontoros veikia Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje ir Švedijoje.

Užsisakykite svarbiausias naujienas