Baltijos Amerikos komercijos rūmai prisistatė Lietuvos verslininkams generaliniame konsulate Niujorke

2017 m. kovo 27 d. Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate Niujorke įvyko susitikimas su Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo delegacija iš Lietuvos, kurį surengė asociacija Baltijos Amerikos komercijos rūmai (Baltic American Chamber of Commerce, BACC), bendradarbiaudama su Lietuvos generaliniu konsulatu Niujorke, Niujorko lietuvių profesionalų klubu bei Europos Amerikos komercijos rūmais. Renginio metu Lietuvos verslininkai turėjo galimybę pristatyti savo verslo sritis ir užmegzti ryšius su partneriais JAV.

Susitikime Lietuvos verslininkams prisistatė vasarį pradėjusių veiklą Baltijos Amerikos komercijos rūmų vadovė, advokatų kontoros GLIMSTEDT asocijuotoji partnerė Inga Klimašauskienė, savo patirtimi ir patarimais dalinosi Niujorko teisinių paslaugų įmonių „Dorsey & Whitney LLP“ partneriai Jonathanas M. Hermanas ir Jonathanas E. Silverblattas bei „Watson Farley & Williams“ partneris Johnas Kissane, kuris kartu su GLIMSTEDT vadovaujančiuoju partneriu Egidijumi Bernotu yra ir BACC valdybos narys. Renginyje savo įžvalgas bei rekomendacijas teikė Europos Amerikos komercijos rūmų vykdomoji direktorė Yvonne Bendinger-Rothschild.

Baltijos Amerikos komercijos rūmai įsteigti siekiant skatinti Baltijos šalių verslo investicijas JAV ir JAV verslo investicijas Baltijos šalyse, rengti mokymus, seminarus, viešas diskusijas savo nariams, rūpintis jų verslo migracijos klausimais. Rūmų veikloje kviečiamos dalyvauti įmonės, verslo organizacijos bei privatūs asmenys. Pasak Ingos Klimašauskienės, Baltijos Amerikos komercijos rūmai turėtų tapti pirmuoju pagalbininku ir tarpininku Lietuvos ir kitų Baltijos šalių verslininkams, ieškantiems kontaktų ir siekiantiems įžengti ir investuoti JAV rinkoje, bei JAV verslui, ketinančiam vystytis Baltijos šalyse.

Užsisakykite svarbiausias naujienas

Glimstedt dokas

Verslo poreikiams pritaikyti, patyrusių advokatų parengti, aukštos kokybės dokumentai greitai ir už prieinamą kainą. Be įsipareigojimų ar registracijų.

Glimstedt dokas