„Baltic Institute of Corporate Governance“ atstovai uždarė prekybos Niujorko biržos sesiją

BICG buvo pakviesta į šią ceremoniją dėl tarptautiniu mąstu pripažintos geriausios bendrovių valdymo vystymo praktikos Baltijos šalyse. Instituto prezidentas NASDAQ akcijų rinkos uždarymo metu džiaugėsi galimybe išgirsti iš JAV korporacijų apie bendrovių valdymo patirtį.

 „Instituto delegacijos nariai turėjo puikią progą aplankyti tokias JAV bendroves, kaip Thompson Reuters, Niujorko federalinio rezervo banką, Deloitte, NASDAQ bei susipažinti su bendrovių valdymo ekspertais. Tai neįkainojama patirtis mums visiems“, – sakė K.K. Mortensen.

Kartu Jungtinėse Valstijose viešėję įmonių vadovai iš 30 pirmaujančių verslo subjektų, teigiamai įvertino reikšmingą įvykį instituto veikloje bei galimybę užmegzti verslo santykius su įmonėmis JAV.

 „Mūsų kontora būdama viena iš šio instituto steigėjų palankiai vertina BICG atliktus darbus ir pasiekimus. Tikimės, kad šios organizacijos misija ateityje pagerins supratimą apie gerą bendrovių valdymą ir nustatytų bendrovių valdymo principų laikymosi naudą Baltijos šalyse“, – kalbėjo Gediminas Dominas advokatų kontoros „Bernotas ir Dominas GLIMSTEDT“ vadovaujantis partneris.

„Vienas iš kelionės tikslų – parodyti, kokios investicijų perspektyvos, koks ryžtas slypi mūsų Baltijos regione, kad mes siekiame būti skaidrūs ir kad tokios iniciatyvos, kaip instituto įkūrimas ir jo veikla tik tolimesnių darbų pradžia“, – teigė Mindaugas Glodas, Microsoft Lietuva vadovas.

NASDAQ MarketSite (Times Square Niujorke) prekybos akcijomis atidarymo ir uždarymo ceremonijos vyksta  kiekvieną dieną. 2010 metais premjeras Andrius Kubilius viešėdamas JAV dalyvavo NASDAQ akcijų rinkos atidarymo šventėje. Čia savo įmonių svarbius įvykius yra pažymėjusios tokios pasaulinės bendrovės, kaip Google, Starbucks, Microsoft, UNICEF, CNBC. Atidarymo arba uždarymo ceremonijose yra dalyvavę ir tokie žymūs žmonės, kaip Richard Branson, Larry King, Arnold Schwarzenegger, JAV valstybės sekretorė Hillary Clinton.

Vaizdinės medžiagos apie renginį rasite interneto puslapyje: http://www.nasdaq.com/marketsite/marketsite-events-detail.aspx?fn=201110-close10072011.txt

Užsisakykite svarbiausias naujienas