Audrius Biguzas apie Lietuvos sporto teisės problemas konferencijoje Lozanoje

Advokatas Audrius Biguzas dalyvavo Tarptautinio sporto arbitražo teismo (CAS) ir Šveicarijos advokatų asociacijos organizuotoje konferencijoje „International sports law and jurisprudence of the CAS” Lozanoje (Šveicarija).
 
Ši konferencija yra 4-asis Tarptautinio sporto arbitražo teismo ir Šveicarijos advokatų asociacijos organizuojamas renginys sporto teisės tematika. Renginys sulaukė itin didelio susidomėjimo tarp teisininkų, besispecializuojančių sporto teisėje. Konferencijoje dalyvavo žymiausi pasaulyje sporto teisės mokslininkai, advokatai-praktikai, Tarptautinio sporto arbitražo teismo arbitrai.
 
Konferencijoje buvo aptarti tokie aktualūs sporto teisės ir jurisprudencijos klausimai kaip laikinosios apsaugos priemonės Tarptautiniame sporto arbitražo teisme, aktualiausi įrodinėjimo aspektai Tarptautinio sporto arbitražo teisme, sporto organizacijų gero valdymo praktika, aktualiausi ginčai futbolo pasaulyje ir pan.
 
Advokatas Audrius Biguzas konferencijos metu su Tarptautinio sporto arbitražo arbitrais ir kolegomis iš kitų šalių aptarė aktualiausias Lietuvos sporto teisės problemas.
 
 
Užsisakykite svarbiausias naujienas