Surengėme seminarą savo klientams apie svarbiausius naujojo Darbo kodekso pasikeitimus

Įsigaliojus naujajam Darbo kodeksui, įmonėms vis dažniau kyla klausimų, kaip tinkamai tam pasiruošti ir kokie turėtų būti darbų prioritetai. Kad padėtume savo klientams atsakyti į šiuos klausimus ir kuo sklandžiau išgyventi permainų laikotarpį, liepos 12 d. pakvietėme juos į seminarą, kuriame GLIMSTEDT darbo teisės ekspertės – asocijuotoji partnerė, advokatė Aušra Maliauskaitė-Embrektė ir vyresnioji teisininkė, advokatė Karolina Baronaitė-Birmontė – pristatė svarbiausius naujojo Kodekso pasikeitimus. 

Seminare bei per jo metu kilusias diskusijas aptarėme naujus reikalavimus, dalijomės įžvalgomis ir patarimais apie naujojo reguliavimo įtaką darbo organizavimui, vidaus dokumentams, darbuotojų ir darbdavių teisėms ir pareigoms ir t.t. Seminaro metu rodytas prezentacijas rasite paspaudę žemiau esančias nuorodas: 

Naujasis darbo kodeksas – praktiniai sprendimai. Darbdavių įsipareigojimai

Darbo sutarties sąlygos. Papildomi susitarimai 

 

Jeigu reikia išsamaus eksperto patarimo dėl naujojo Darbo kodekso ar kitais darbo teisės klausimais, susisiekite su mumis!

Ausrawww

Advokatė A. Maliauskaitė-Embrektė, a.maliauskaite@glimstedt.lt

 

Karolinawww

Advokatė K. Baronaitė-Birmontė, k.baronaite@glimstedt.lt

Užsisakykite svarbiausias naujienas

Glimstedt dokas

Verslo poreikiams pritaikyti, patyrusių advokatų parengti, aukštos kokybės dokumentai greitai ir už prieinamą kainą. Be įsipareigojimų ar registracijų.

Glimstedt dokas