Apdovanojimas Andriui Ivanauskui už aktyvų įsitraukimą vystant Lietuvos rizikos kapitalo ekosistemą

2015 m. kovo 20 d. Lietuvos privataus ir rizikos kapitalo asociacijos (LT VCA) metinio susirinkimo metu GLIMSTEDT asocijuotas partneris Andrius Ivanauskas buvo išrinktas Metų žmogumi. Apdovanojimas buvo skirtas už aktyvų įsitraukimą vystant Lietuvos rizikos kapitalo ekosistemą.

LT VCA vienija narius, vykdančius veiklą, susijusią su rizikos kapitalu. Tai fondų valdymo įmonės, audito įmonės, finansų patarėjai, teisininkai, tokios institucijos kaip INVEGA bei Europos investicijų fondas ir kitos.

GLIMSTEDT asocijuotas partneris Andrius Ivanauskas buvo 2014-2015 metų kadencijos LT VCA valdybos narys, o šiuo metu yra asociacijos Teisės ir reguliavimo komiteto pirmininkas.

Advokatų kontora GLIMSTEDT yra LT VCA narė nuo asociacijos įkūrimo. GLIMSTEDT aktyviai veikia rizikos kapitalo rinkoje, sandoriuose atstovaudama tiek rizikos kapitalo fondus, tiek ir rizikos kapitalą pritraukiančias įmones. GLIMSTEDT komanda padėjo įsteigti pirmuosius Lietuvoje rizikos kapitalo fondus, organizuotus pagal pasaulyje įprastą LLP formą.

Užsisakykite svarbiausias naujienas