Andrius Ivanauskas tapo advokatų kontoros GLIMSTEDT partneriu

Nuo šių metų pradžios aštuntuoju advokatų kontoros GLIMSTEDT partneriu Lietuvoje tapo vienas geriausių mūsų šalyje konkurencijos teisės ekspertų advokatas Andrius Ivanauskas, vadovaujantis kontoros konkurencijos ir ES teisės bei rizikos ir privataus kapitalo praktikoms.

Andrius Ivanauskas GLIMSTEDT dirba jau dvylika metų – nuo 2004-ųjų. Visą šį laiką Andrius konsultuoja klientus verslo bei turto įsigijimų sandorių, konkurencijos teisės ir bankų bei finansų srityse.

„Andriaus paskyrimas partneriu stiprina mūsų pajėgas prisidedant prie klientų verslo augimo ir rodo, kad ugdome stiprius lyderius kontoros viduje, nes kaip Lietuvos ir tarptautinių klientų bei nepriklausomų teisės tyrėjų pripažintas teisininkas, kaip specialistas Andrius užaugo būtent GLIMSTEDT“, – pažymi Egidijus Bernotas, advokatų kontoros GLIMSTEDT vadovaujantis partneris.

Andrius Ivanauskas yra „Chambers & Partners“ rekomenduojamas bankų ir finansų teisininkas, „Legal500“, „Who‘s Who Legal“ bei „Global Competition Review“ rekomenduojamas konkurencijos teisininkas. Andrius Ivanauskas buvo Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo asociacijos Teisės ir reguliavimo komiteto pirmininkas, o šiuo metu yra šio komiteto narys. Andrius yra įgijęs teisės magistro laipsnį Vilniaus universitete bei Europos privatinės teisės magistro laipsnį Amsterdamo universitete.

GLIMSTEDT yra viena iš didžiausių ir geriausiai vertinamų advokatų kontorų Lietuvoje, advokatų kontoros GLIMSTEDT, kurioje dirba daugiau nei 260 kvalifikuotų advokatų bei teisininkų Švedijoje, Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, dalis. GLIMSTEDT plėtoja stiprius tarptautinius ryšius, dalyvauja daugelyje svarbiausių vietinių ir tarptautinių sandorių bei konsultuoja ir atstovauja klientams visais verslo teisės klausimais. GLIMSTEDT teikia paslaugas „MasterCard“, „E.ON“, „General Motors“, „Vienna Insurance Group“, „Tele2“, „Lords LB“, „Philip Morris“, Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui, „Limarko“, „Litcapital“, „Boen“, „Linstow“ ir daugeliui kitų klientų.

Užsisakykite svarbiausias naujienas