Advokatų kontoroje GLIMSTEDT – trys naujos partnerės

2017 metų pabaigoje advokatų kontoros GLIMSTEDT komandą sustiprino trys naujos partnerės. Kontoros partnerėmis tapo Aušra Maliauskaitė-Embrektė, vadovaujanti GLIMSTEDT darbo teisės praktikos grupei, bei kontoros ginčų sprendimo praktikos vadovė prof. dr. Solveiga Palevičienė. Karolina Baronaitė-Birmontė tapo GLIMSTEDT asocijuotąja partnere.

„Komandą buriame ir stipriname ugdydami lyderius pirmiausia kontoros viduje, – pažymi Egidijus Bernotas, advokatų kontoros GLIMSTEDT vadovaujantis partneris. – Naujosios GLIMSTEDT partnerės yra pripažintos savo srities ekspertės, kurių kompetencija, toliaregiškumas, įvairiapusė patirtis ir gebėjimas burti komandas padės mums pateisinti klientų pasitikėjimą, teikti aukščiausius kokybės paslaugas galvojant apie jų verslo ateitį.“

Aušra Maliauskaitė-Embrektė GLIMSTEDT komandoje dirba daugiau kaip 14 metų. Per šį laiką ji sukaupė didžiulę patirtį įmonių įsigijimo ir susijungimo, verslo pardavimo sandoriuose, darbo teisės srityje. Aušra skaito pranešimus ir rengia straipsnius bei publikacijas įvairiais aktualiais teisiniais klausimais, yra Lietuvos verslo konfederacijos Žmogiškųjų išteklių komisijos narė, „The Legal 500“ rekomenduodama darbo teisės ekspertė.

Ausrawww

GLIMSTEDT partnerė Aušra Maliauskaitė-Embrektė

„Partnerystė man yra svarbus pripažinimas ir geriausias darbų įvertinimas. Toliau sieksiu prisidėti prie klientų sėkmės šių pokyčių dėka, o taip pat ir kontoros sėkmės kuriant verslui naujas galimybes“, – sakė partnerė Aušra Maliauskaitė-Embrektė.

Prof. dr Solveiga Palevičienė yra viena iš labiausiai patyrusių Lietuvos ginčų sprendimo ir arbitražo specialisčių, sukaupusi ilgametę patirtį ir valstybės institucijose dirbdama Lietuvos Aukščiausiojo Teismo padėjėja, pirmininko patarėja bei Lietuvos Respublikos Prezidentės vyriausiąja patarėja teisės klausimais. Solveiga yra Tarptautinio investicinių ginčų sprendimo centro (ICSID) rekomenduojama taikintoja, Lietuvos advokatūros narė bei Vilniaus komercinio arbitražo teismo rekomenduojama arbitrė, „The Legal 500“ rekomenduojama ginčų sprendimo teisininkė.

Solveigawww

GLIMSTEDT partnerė prof. dr. Solveiga Palevičienė

„Šiandien verslas susiduria su nuolatiniais pokyčiais ir būtinybe priimti vis naujus iššūkius. Tai lemia verslo ginčų įvairovę bei naujų, greitų, inovatyvių ir kompleksinių sprendimų poreikį. Ambicinga GLIMSTEDT ginčų sprendimo ir arbitražo grupės komanda sugeba pasiūlyti kontoros klientams jiems naudingiausius ilgalaikius strateginius sprendimus. Esu dėkinga GLIMSTEDT partneriams ir visai komandai už pasitikėjimą bei tikėjimą, jog verslo ginčuose esminis tikslas – ne griauti tiltus, o padėti verslui atrasti naujas galimybes bei sukurti naujus santykius, atnešančius didesnės pridėtinės vertės. Suprantu, kad GLIMSTEDT partnerystės pasiūlymas susijęs su dar didesniais lūkesčiais. Džiaugiuosi ir esu pasirengusi kartu su komanda prisidėti prie kontoros vertybių stiprinimo tam, kad savo klientams ir toliau padėtume kuo lengviau ir efektyviau suvaldyti krizes bei priimti globalizacijos iššūkius“, – sakė partnerė prof. dr. Solveiga Palevičienė.

GLIMSTEDT asocijuotoji partnerė advokatė Karolina Baronaitė-Birmontė yra klientų vertinama bendrovių teisės ekspertė, turinti daugiau nei dešimties metų patirtį konsultuojant bendrovių įsigijimo ir darbo teisės klausimais. Karolinos vadovaujama GLIMSTEDT teisininkų komanda konsultuoja klientus dėl sandorių, susijusių su skirtingomis jurisdikcijomis. Advokatė yra daugelio populiarių straipsnių įvairiais bendrovių teisės bei darbo teisės klausimais autorė.

Karolinawww

GLIMSTEDT asocijuotoji partnerė Karolina Baronaitė-Birmontė

Užsisakykite svarbiausias naujienas