Advokatų kontoroje „Glimstedt“ – nauja partnerė ir teisinės atitikties ekspertė

Advokatų kontoroje „Glimstedt“ – nauja partnerė ir teisinės atitikties ekspertė

Advokatų kontora „Glimstedt“ stiprina ekspertų gretas. Nuo šiandien kontoros partnere tapo advokatė dr. Laura Augytė-Kamarauskienė, kuri prie „Glimstedt“ komandos prisijungė beveik prieš 3 metus, o prie teisininkų komandos jungiasi ilgametę patirtį viešojo administravimo bei teismų veikloje turinti Vilniaus universiteto Teisės fakulteto dėstytoja ir mediatorė Simona Vilkelytė.

Pasak kontoros vadovaujančios partnerės, advokatės prof. dr. Solveigos Vilčinskaitės,  „Glimstedt“, atsižvelgdama į nuolat kintantį ir augantį teisinį reguliavimą bei siekdama geriau atliepti klientų poreikius, stiprina bei plečia savo teisinių paslaugų spektrą. „Puoselėdami įvairovės, tolerancijos ir pagarbos kultūrą, mes ne tik toliau vystome savo teikiamas teisines paslaugas draudimo, migracijos srityse, bet esame pasirengę pasiūlyti klientams ir naujas – turto gerovės valdymo bei šeimos teisės srityse. Be to, stiprindami moterų lyderystę, prisidedame prie lyčių stereotipų ir barjerų moterų karjerai mažinimo“, – komentuodama „Glimstedt“ pokyčius, pažymi Solveiga Vilčinskaitė.

Kontoros partnere tapusi Laura Augytė-Kamarauskienė yra patyrusi ginčų sprendimo teismuose ir arbitraže advokatė, turi itin vertingos patirties tarptautinėse civilinėse ir šeimos, paveldėjimo bylose, ekspertinių žinių užsienio teismų ir arbitražų sprendimų pripažinime bei vykdyme Lietuvoje ir užsienyje. Advokatė taip pat yra sukaupusi didelę patirtį draudimo ir profesinės civilinės atsakomybės bylose, sutarčių, migracijos bei sporto teisėje.  Ji aktyviai dalyvauja advokatūros savivaldoje, skaito pranešimus konferencijose ir rengia publikacijas.

„Džiaugiuosi „Glimstedt“ komandos augimu bei partnerių man suteiktu pasitikėjimu ir galimybe kartu stiprinti savo kompetencijas ne tik toliau vadovaujant Migracijos teisės praktikos grupei, bet ir kuriant Draudimo ir Sporto teisės grupes. Tikiu, kad nūdienos poreikius atliepiančių, aktualių praktikos sričių plėtojimas ir nauji profesionalūs teisės ekspertai atneš naudos ir suteiks pridėtinės vertės tiek lojaliems, tiek naujiems kontoros klientams“, – pažymi advokatė Laura Augytė-Kamarauskienė.

Naujai prisijungusi teisininkė Simona Vilkelytė sako, kad dauguma gerai žinomų sėkmingo verslo istorijų, nuo mažų iki didelių įmonių, prasidėjo kaip šeimos verslas. „Šiandien jos dažnai veikia ne vienoje valstybėje, šeimos apimtis taip pat nuolat kinta, todėl šeimos ir jos verslo stabilumui  svarbus ne tik įmonės valdymas, mokestinė aplinka, atitiktis besikeičiančiam teisiniam reguliavimui ir tolesnis šeimos verslo perdavimo planavimas, nepaliekant to atsitiktinei rizikai, bet ir šeimos narių tarpusavio santykių suvaldymas“, – atkreipia dėmesį atitikties ir tarptautinės šeimos teisės ekspertė.

Kartu su naująja „Glimstedt“ partnere Laura Augyte-Kamarauskiene, Simona Vilkelytė plėtos Privačių klientų asmeninės gerovės ir šeimos turto valdymo grupę, kuri padės kontoros klientams ne tik sprendžiant investicinius, mokestinius, įmonių valdymo, bet taip pat ir susijusius šeimos bei paveldėjimo teisės klausimus.

„Glimstedt“ šiuo metu turi 10 partnerių ir 5 asocijuotuosius partnerius. Tai yra viena iš pirmųjų, labiausiai patyrusių ir geriausiai vertinamų verslo advokatų kontorų Lietuvoje. Veikianti abiejose Baltijos jūros pusėse: Lietuvoje, Švedijoje, Latvijoje ir Estijoje, vienijanti 250 profesionalų tarptautinę komandą.

Užsisakykite svarbiausias naujienas