Advokatų kontora „Bernotas ir Dominas GLIMSTEDT“ plečiasi

Pripažintas verslo teisės ekspertas L. Sesickas tapęs septintuoju „Bernotas & Dominas GLIMSTEDT“ partneriu vadovaus Verslo sprendimų ir įmonių finansavimo praktikos grupei.

Anot Kęstučio Jaskutėlio, vadovaujančio kontoros partnerio, L. Sesisko įsiliejimas į kolektyvą visiškai atitinka kontoros filosofiją, veiklos principus ir strategiją.

„Vertiname Lino ilgametę profesinę patirtį vystant savo ir klientų verslą ir esame įsitikinę, kad jo įsiliejimas padidins mūsų galimybes teikti klientams aukščiausios kvalifikacijos teisines paslaugas. Šiuo žingsniu ne tik stipriname kontoros komandą, bet ir įgyvendiname strateginius kontoros plėtros tikslus“, – teigia K. Jaskutėlis.

Verslo ir akademiniame pasaulyje gerai žinomas partneris ir šeši nauji teisininkai ateinančiais metais padės efektyviau koordinuoti kontoros veiklą Baltijos šalyse ir Baltarusijoje.

„Tinkami sprendimai teikiant verslo konsultacijas per pastaruosius metus bei ypač sudėtingu ekonominės recesijos laikotarpiu padėjo mums užsitarnauti klientų pasitikėjimą. Todėl mums reikia naujų pajėgų, kurias formuojame šiuo plėtros etapu“, – sako vadovaujantis kontoros partneris.

Advokato praktiką pradėjęs „Bernotas & Dominas GLIMSTEDT“ dar 2001 metais, vėliau L. Sesickas savo karjerą tęsė būdamas advokatų kontoros „Baranauskas, Sesickas, Stukas ir partneriai | Apex Legal“ partneriu. Advokatas grįžta į „Bernotas & Dominas GLIMSTEDT“ įgijęs daug naudingos patirties.

Nuo šiol kontoros Vilniaus biure dirba apie 60 žmonių, iš kurių 40 yra teisės specialistai.

Apie kontorą „Bernotas ir Dominas GLIMSTEDT“

1997 m. veiklą pradėjusi „Bernotas & Dominas GLIMSTEDT“ advokatų kontora padeda klientams sklandžiai vystyti verslą. Savo klientus kontoros teisininkai vertina kaip verslo partnerius, kurių sėkme jie rūpinasi kartu priimdami verslo sprendimus. Per trylika veiklos metų kontorai pavyko sudaryti daugybę svarbių sandorių, į Baltijos šalių rinką atvedusių tokias pasaulines bendroves kaip „IKEA Group“, SEB, „Mars Inc.“, „Radisson“, „Novotel“, „Texaco“, „Deka“, „TeliaSonera“ ir daugelį kitų.

Daugiau informacijos: Kęstutis Jaskutėlis, vadovaujantis kontoros „Bernotas ir Dominas GLIMSTEDT“ partneris, tel. 85 2690 700, k.jaskutelis@glimstedt.lt

Užsisakykite svarbiausias naujienas