Advokatas dr. Feliksas Miliutis tapo „Glimstedt“ partneriu

Advokatas dr. Feliksas Miliutis tapo „Glimstedt“ partneriu

Šiandien advokatas dr. Feliksas Miliutis tapo jauniausiu ir 10 – uoju advokatų kontoros „Glimstedt“ partneriu Lietuvoje.

Feliksas Miliutis jau kurį laiką sėkmingai vadovauja kontoros viešųjų pirkimų ir valstybės pagalbos praktikos grupėms. Jis taip pat prisidės prie aplinkos apsaugos bei sporto teisės praktikos grupių plėtros.

Prie „Glimstedt“ komandos jis prisijungė 2009 metais ir dalyvavo įgyvendinant svarbiausius energetikos, atliekų tvarkymo ir kitos infrastruktūros bei energijos vartojimo efektyvumo didinimo projektus, teikė konsultacijas viešiesiems ir privatiesiems subjektams įvairiais valstybės pagalbos ir konkurencijos, viešojo ir privataus sektorių partnerystės (PPP), viešųjų pirkimų bei ES teisinio reguliavimo klausimais. Advokatas taip pat turi nemažą patirtį konsultuojant gynybos ir saugumo sektoriuje veikiančius subjektus. Tai jauniausias pagal amžių partneris kontoroje.

F. Miliutis Mykolo Romerio universiteto studentams yra dėstęs Europos Sąjungos bendrovių teisę, jis taip pat aktyviai dalyvauja tarptautinių ir nacionalinių aplinkos apsaugos srities nevyriausybinių asociacijų veikloje, skaito pranešimus konferencijose ir rengia publikacijas. Jo kompetencija pripažinta ir vertinama didžiausiame pasaulio teisės žinyne –  „Legal500“.

„Džiaugiuosi galimybe ir man suteikta atsakomybe dar stipriau prisidėti prie bendrų kontoros tikslų bei augti kartu su patikima ir profesionalia teisininkų komanda,“- pažymi advokatas.

„Glimstedt“ šiuo metu turi 10 partnerių ir 5 asocijuotuosius partnerius. Tai yra viena iš pirmųjų, labiausiai patyrusių ir geriausiai vertinamų verslo advokatų kontorų Lietuvoje. Veikianti abiejose Baltijos jūros pusėse: Lietuvoje, Švedijoje, Latvijoje ir Estijoje, vienijanti 250 profesionalų tarptautinę komandą.

Užsisakykite svarbiausias naujienas