Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku
Naujienos

Linas Sesickas paskirtas GLIMSTEDT vadovaujančiuoju partneriu 2018-02-05

Linaswww

Linas Sesickas

Partneris Linas Sesickas nuo 2018 m. vasario 1 d. paskirtas advokatų kontoros GLIMSTEDT vadovaujančiuoju partneriu.  

Linas Sesickas vadovauja kontoros Bankų ir finansų praktikai ir turi beveik 20 metų patirties konsultuojant klientus bankininkystės, finansavimo, nemokumo, restruktūrizavimo ir finansinio gaivinimo, nekilnojamojo turto sandorių finansavimo ir koncesijų klausimais. Jis yra konsultavęs klientus įvairiuose teisėkūros projektuose (viešųjų pirkimų, azartinių lošimų ir loterijų, vartojimo kreditų, kredito unijų, miškų, žuvininkystės, reklamos teisinio reguliavimo srityse), taip pat specializuojasi teisės praktikoje, susijusioje su sudėtingų akcininkų ginčų valdymu ir sprendimu. Vilniaus universitete jis yra įgijęs teisės, tarptautinio verslo, tarptautinių santykių bei filosofijos magistro laipsnius. Linas Sesickas yra "The Legal 500" rekomenduojama bankininkystės, finansų ir kapitalo rinkų ekspertas.

Linas pakeitė pastaruosius trejus metus vadovaujančiojo partnerio pareigas ėjusį GLIMSTEDT partnerį Egidijų Bernotą.

GLIMSTEDT yra viena iš didžiausių ir geriausiai vertinamų advokatų kontorų Lietuvoje, advokatų kontoros GLIMSTEDT, kurioje dirba daugiau nei 260 profesionalų Švedijoje, Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, dalis. GLIMSTEDT plėtoja stiprius tarptautinius ryšius, dalyvauja daugelyje svarbiausių vietinių ir tarptautinių sandorių bei konsultuoja ir atstovauja klientams visais verslo teisės klausimais. GLIMSTEDT teikia paslaugas „MasterCard“, „General Motors“, „Vienna Insurance Group“, „Lords LB“, „Philip Morris“, Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui, „Limarko“, „Litcapital“, „Boen“, „Linstow“ ir daugeliui kitų klientų.


Teisininkai: Linas SesickasKontaktai

Jogailos 4, 01116 Vilnius
Telefonas: +370 5 2690 700