Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku
Naujienos

Andrius Ivanauskas tapo LT VCA Teisės ir reguliavimo komiteto pirmininku2015-01-30

Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo asociacija (LT VCA) praėjusių metų pabaigoje įkūrė Teisės ir reguliavimo komitetą, kurio pirmininku tapo GLIMSTEDT asocijuotas partneris Andrius Ivanauskas.

Komitetas yra kolegialus LT VCA patariamasis organas, kuris sudarytas iš gerai Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo fondų valdytojams žinomų teisės ir mokesčių srityje dirbančių Lietuvos specialistų ir savo srities profesionalų. Komitetas vykdys teisinių ir reguliacinių klausimų, turinčių įtaką Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo rinkai, stebėseną ir valdymą, komunikuos su privataus ir rizikos kapitalo rinkos dalyviais, vietos ir užsienio partneriais, institucijomis. Kadangi Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo ekosistema sparčiai auga, LT VCA Teisės ir reguliavimo komiteto pagrindinis tikslas bus aktyviai prisidėti prie teisinės ir mokestinės sistemos, susijusios su rizikos kapitalo priemonių įgyvendinimu, tobulinimo, taip sudarant palankias sąlygas rinkos plėtrai bei naujų Lietuvos ir užsienio rizikos kapitalo fondų steigimuisį.

Plačiau apie asociaciją skaitykite čia.


Teisininkai: Andrius IvanauskasKontaktai

Jogailos 4, 01116 Vilnius
Telefonas: +370 5 2690 700