Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku
Naujienos

Andrius Ivanauskas apie privataus kapitalo fondus2013-05-30

GLIMSTEDT asocijuotas partneris Andrius Ivanauskas dalyvavo Didžiosios Britanijos prekybos rūmų (BCC) organizuojamuose Verslo pusryčiuose ir skaitė pranešimą apie privataus kapitalo fondus Lietuvoje.

Savo pranešime Andrius Ivanauskas kalbėjo apie Lietuvos komanditinių ūkinių bendrijų (KŪB) privalumus dėl jų finansinio ir teisinio lankstumo bei mokestinių aspektų. Advokatas pabrėžė, kad vidinė KŪB struktūra turi realią įtaką privataus kapitalo fondų investicijoms, ypač orientuojantis į ilgalaikius rezultatus. Buvo aptartos ir šios srities reguliacinės naujovės, tokios kaip Informuotiesiems investuotojams skirtų kolektyvinio investavimo subjektų įstatymo projektas, kuris šiuo metu svarstomas Seime ir prie kurio rengimo Andriui Ivanauskui taip pat teko prisidėti.

GLIMSTEDT buvo pirmieji, kurie Lietuvoje įsteigė komanditines ūkines bendrijas pagal pasaulines privataus kapitalo fondų struktūrų tendencijas.


Teisininkai: Andrius Ivanauskas



Kontaktai

Jogailos 4, 01116 Vilnius
Telefonas: +370 5 2690 700