Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku
Naujienos

Konstitucijos egzamino generalinė remėja GLIMSTEDT pasveikino nugalėtojus2011-10-25

Egzamino globėja Prezidentė D. Grybauskaitė bei iniciatorius teisingumo ministras R. Šimašius džiaugėsi išaugusiu piliečių susidomėjimu šiuo renginiu ir dėkoju už dalyvavimą. Prezidentė pabrėžė, kad Konstitucija yra skirta visiems Lietuvos žmonėms.

„Konstitucija realią galią įgauna tuomet, kai žmonės ją išmano. Kai kiekvienas šalies pilietis gyvena jos dvasioje ir taiko ją kasdieniame savo bei visuomenės gyvenime. Svarbu atminti, kad Konstitucija yra ne tik žmogaus teisės, bet ir jo atsakomybė, pagarba kito žmogaus teisėms ir laisvėms", - sakė Prezidentė.

Penktąjį kartą vykusio egzamino generaliniu remėju tapusi GLIMSTEDT, įsteigė prizus internete egzaminą laikiusiems, teisinį išsilavinimą turintiems ar teisę studijuojantiems asmenims. Trims nugalėtojams atiteko planšetiniai kompiuteriai.

„Šiuolaikinis žmogus dažnai atsiduria situacijose, kai vienu metu tenka spręsti keletą problemų, kai trūksta laiko. Be informacinių technologijų naujovių tai būtų sudėtinga. Kadangi esame už inovatyvius sumanymus ir sprendimus, manome, kad planšetiniai kompiuteriai yra puikus prizas ir pagalbininkas tiems, kurie viskuo domisi ir ieško naujų žinių“, ‑ teigė Remigijus Jakutis.

Kaip paskelbė Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, egzaminą miestų ir rajonų savivaldybėse, mokyklose, įkalinimo įstaigose šiemet laikė beveik 33 tūkstančiai gyventojų. Nugalėtojais paskelbti 27 geriausiai Konstituciją išmanantys egzamino dalyviai.


Kontaktai

Jogailos 4, 01116 Vilnius
Telefonas: +370 5 2690 700