2009 m. „Swedbank” Baltijos jūros regiono apdovanojimas įteiktas Armintai Saladžienei

BICG buvo įsteigtas verslo partnerių grupės, kurią sudaro „Bonniers Business Press“ („Verslo žinios“, „Äripäev“), „Ernst & Young“, „GLIMSTEDT“, ISM vadybos ir ekonomikos universitetas, NASDAQ OMX Baltijos šalių vertybinių popierių biržos bei Švedijos prekybos rūmai, iniciatyva.

Laimėtoją vakar iškilmingų pietų, surengtų Stokholme vykusio Baltijos plėtros forumo viršūnių susitikimo proga, metu paskelbė Håkan Berg, „Swedbank“ Baltijos šalių bankininkystės vadovas. „Swedbank“ Baltijos jūros regiono apdovanojimas yra skiriamas asmeniui ar organizacijai už ypatingą indėlį į Baltijos jūros regiono plėtrą. Arminta Saladžienė buvo išrinka iš daugelio tinkamų kandidatų už savo paramą regionui bei indėlį įgyvendinant ne pelno siekiančią iniciatyvą – kuriant BICG, kurio tikslas yra gerinti suvokimą apie bendrovių valdymą Baltijos šalyse bei rengti ir atestuoti profesionalius valdymo organų narius.

„Šiuo apdovanojimu norime pabrėžti pastangų, kuriomis siekiama gerinti bendrovių valdymą, svarbą. Gera bendrovių valdymo praktika padeda kurti geresnes bendroves, o tuo pačiu ir geresnę bei pažangesnę visuomenę“, –sakė „Swedbank“ Baltijos šalių bankininkystės vadovas Håkan Berg.  

„Turime atpažinti talentus bei pripažinti jų svarbą. Globalizacijos sąlygomis sugebėjimas pritraukti, išugdyti bei išlaikyti talentingus žmones bus svarbiausias dalykas siekiant užtikrinti Baltijos jūros regiono konkurencingumą ir klestėjimą ateityje“, – sakė Baltijos plėtros forumo valdybos pirmininkas, buvęs Danijos užsienio reikalų ministras Uffe Ellemann-Jensen.

Vertinimo komisiją sudarė „Swedbank“ valdybos pirmininkas Carl Eric Stålberg, Baltijos plėtros forumo valdybos pirmininkas Uffe Ellemann-Jensen ir Švedijos ministras pirmininkas Fredrik Reinfeldt.

Daugiau informacijos suteiks:

Peter Nygårds, „Swedbank“ ryšių su visuomene skyriaus vadovas, telefonas +46-70 690 16 00
Hans Brask, Baltijos plėtros forumo atstovas, telefonas +45-60 21 85 81

Užsisakykite svarbiausias naujienas