„Glimstedt“ atmeta sąsajas su V. Gapšio aplinkosaugos iniciatyvomis

„Glimstedt“ atmeta sąsajas su V. Gapšio aplinkosaugos iniciatyvomis

Advokatų kontora „Glimstedt“ atmeta bet kokias insinuacijas, viešojoje erdvėje siejant kontoros veiklą ir Seimo nario Vytauto Gapšio iniciatyvas aplinkosauginiais klausimais.

„Glimstedt“ pažymi, kad su klientais dirbo, dirba ir dirbs laikydamasi aukščiausių etikos standartų, nepriklausomai nuo jų politinių pažiūrų, priklausomybės partijai ar veiklos sričiai.

Kontora atstovauja klientams – įvairioms politinėms partijoms, organizacijoms, verslui ir privatiems asmenims – skirtingo masto ir kategorijų bylose, tiek civilinėse, tiek administracinėse, tiek baudžiamosiose. Taip pat „Glimstedt“ atkreipia dėmesį į tai, kad advokatų veikla negali būti tapatinama su jų klientų politinėmis pažiūromis ir ūkine veikla.

„Glimstedt“ su V. Gapšiu buvo sudariusi paslaugų sutartį, pagal kurią kontorai teiktos konsultacijos tuo metu, kai jis nebuvo Seimo narys. Pagal šią sutartį už paslaugas buvo atsiskaitoma kasmėnesiniais mokėjimais. Ši aplinkybė yra vieša ir ją, kiek žinoma, Seimo narys yra nurodęs savo deklaracijose.

Šios V. Gapšio konsultacijos advokatų kontorai nei savo laikotarpiu, nei turiniu niekaip nėra susijusios su Seimo nario pastarojo meto iniciatyvomis aplinkosauginiais klausimais.

Apgailestaujame, kad platesnes mūsų komentavimo visuomenei galimybes riboja advokatų profesinės veiklos specifika ir konfidencialios informacijos neatskleidimo įpareigojimai.

Advokatų kontora „Glimstedt“ laikosi principingo požiūrio į advokatų etiką, palaiko siekį
išsklaidyti abejones ir yra pasirengusi bendradarbiauti su Advokatų taryba.

Užsisakykite svarbiausias naujienas