Konkurencija. Užribiai, iššūkiai ir galimybės

Konkurencija ir verslas neatsiejami vienas nuo kito. Siekdamos įsitvirtinti rinkoje ir pritraukti klientus, įmonės aršiai kaunasi tarpusavyje, todėl tam, kad konkurencija nevirstų kova be taisyklių, būtinas ir valstybės reguliavimas. Būtent apie jį ir pačius įvairiausius konkuravimo aspektus ir nusprendėme kalbėti šiame „Teisės žinių“ numeryje.

c19d474a 9495 49a6 b569 a75e07535196

Andrius Ivanauskas skaitytojus supažindina su teisinėmis gynybos nuo nesąžiningos konkurencijos priemonėmis, kurių spektras Lietuvoje pakankamai platus. Karolina Baronaitė – Birmontė atsako į daugeliui kylančius klausimus apie nekonkuravimo sutartis naujajame Darbo kodekse. Asta Macijauskienė aptaria dažniausiai pasitaikančius ir daugiausia konfliktų sukeliančius intelektinės nuosavybės dalijimosi variantus vykstant partnerių išsiskyrimui. Ir tai – vos keletas iš jūsų laukiančių įdomių temų.

Išgirsime ką apie kasdienybę įtemptoje konkurencinėje aplinkoje mano verslininkai. Apie konkurenciją tiek mūsų šalyje, tiek užsienyje skaitytojams papasakos AB „Grigeo“ prezidentas Gintautas Pangonis.

Įdomaus skaitymo!

GLIMSTEDT „Teisės žinias“ galite skaityti ČIA arba atsisiųsti PDF formatu.

Užsisakykite svarbiausias naujienas