Mes dirbame galvodami apie savo klientų verslo ateitį, jų pripažinimas mums yra svarbiausias.

Taip pat vertiname nepriklausomų autoritetingų tarptautinių teisės žinynų nuomonę, kuri remiasi išsamiais ir objektyviais teisės rinkos tyrimais bei mūsų klientų atsiliepimais.

The legal 500 series

„The Legal 500“

29 metus leidžiama prestižinė „The Legal 500“ serija analizuoja pasaulio advokatų kontorų darbą ir suteikia išsamią informaciją apie teisinių paslaugų teikėjus daugiau nei 150 jurisdikcijų.

2020 m. leidinyje „The Legal 500“ pripažino mus viena iš geriausių Lietuvos advokatų kontorų net 9 praktikos srityse.

Chambers and partners

Geriausi pasaulio ir Europos verslo srities teisininkai

„Chambers and Partners“ atlieka teisinių paslaugų rinkų analizę 200 jurisdikcijų, interviu su tūkstančiais teisininkų bei jų klientų ir nustato geriausius teisininkus ir advokatų kontoras.

2020 m. leidinyje „Chambers Europe“ įvertino mus kaip vieną iš pirmaujančių advokatų kontorų Bankų ir finansų teisės, Bendrovių ir komercinės teisės, Ginčų sprendimo, Konkurencijos teisės, Energetikos teisės, Nekilnojamojo turto teisės ir Mokesčių teisės srityse. Mokesčių partneris Artūras Bakšys pripažintas tarp geriausių (Band 1) mokesčių konsultantų Lietuvoje.

IFLR 1000

„IFLR1000“ – geriausių pasaulyje finansų teisės paslaugų teikėjų žinynas

Įtakingame įmonių finansų ir bankininkystės teisės sričių žinyne „International Finance Law Review 1000“ („IFLR1000“) pateikiamas advokatų kontorų vertinimas grindžiamas kiekvienos teisinių paslaugų rinkos vietinių advokatų, dirbančių garsiausiose pasaulio finansų įstaigose ir bendrovėse, bei geriausių teisininkų, advokatų ir solisitorių rekomendacijomis.

„IFLR1000“ suteikia mums aukštą įvertinimą Bankų ir finansų teisės, Susijungimų ir įsigijimų bei Projektų vystymo srityse.

Užsisakykite svarbiausias naujienas