Mes dirbame galvodami apie savo klientų verslo ateitį, jų pripažinimas mums yra svarbiausias.

Taip pat vertiname nepriklausomų autoritetingų tarptautinių teisės žinynų nuomonę, kuri remiasi išsamiais ir objektyviais teisės rinkos tyrimais bei mūsų klientų atsiliepimais.

The legal 500 series

„The Legal 500“

29 metus leidžiama prestižinė „The Legal 500“ serija analizuoja pasaulio advokatų kontorų darbą ir suteikia išsamią informaciją apie teisinių paslaugų teikėjus daugiau nei 100 šalių.

Naujausiame leidinyje „The Legal 500“ pripažino mus viena iš geriausių Lietuvos advokatų kontorų 10-yje praktikos sričių – Bankų, finansų ir rizikos bei privataus kapitalo, Bendrovių ir komercinės teisės bei susijungimų ir įsigijimų, Ginčų sprendimo, ES ir konkurencijos teisės, Darbo teisės, Energetikos teisės, Nekilnojamojo turto, Transporto ir laivybos teisės, Technologijų, žiniasklaidos ir komunikacijų teisės ir Mokesčių teisės srityse.

Chambers and partners

Geriausi pasaulio ir Europos verslo srities teisininkai

Nuo 1999 m. „Chambers Global“ atlieka teisinių paslaugų rinkų analizę 180 pasaulio šalių, interviu su tūkstančiais teisininkų bei jų klientų ir nustato geriausius teisininkus ir advokatų kontoras. Europos žinyne „Chambers Europe“ pateikiama nuodugni teisinių paslaugų rinkų 51 jurisdikcijoje analizė.

Naujausiame leidinyje „Chambers Europe“ įvertino mus kaip vieną iš pirmaujančių advokatų kontorų Bankų ir finansų teisės, Bendrovių ir komercinės teisės, Konkurencijos teisės, Energetikos teisės, Nekilnojamojo turto teisės ir Mokesčių teisės srityse. Mokesčių partneris Artūras Bakšys 2018 m. pripažintas geriausiu mokesčių konsultantu Lietuvoje.

IFLR 1000

„IFLR1000“ – geriausių pasaulyje finansų teisės paslaugų teikėjų žinynas

Įtakingame įmonių finansų ir bankininkystės teisės sričių žinyne „International Finance Law Review 1000“ („IFLR1000“) pateikiamas advokatų kontorų vertinimas grindžiamas kiekvienos teisinių paslaugų rinkos vietinių advokatų, dirbančių garsiausiose pasaulio finansų įstaigose ir bendrovėse, bei geriausių teisininkų, advokatų ir solisitorių rekomendacijomis.

„IFLR1000“ suteikia mums aukštą įvertinimą Energetikos, Bendrovių ir komercinės teisės bei Susijungimų ir įsigijimų srityse.

Užsisakykite svarbiausias naujienas