Glimstedt

Verslo teisės tradicija

nuo 1935

Susisiekite
Apie Glimstedt

Verslo teisės
advokatų kontora

Mes esame viena iš pirmųjų, labiausiai patyrusių ir geriausiai vertinamų verslo advokatų kontorų Lietuvoje. Todėl mūsų sprendimai grįsti brandžia išmintimi ir nugludintais įgūdžiais veikti dinamiškoje verslo iššūkių aplinkoje.

Apie mus

Esame ilgai

Verslo teisės tradiciją savo komandoje puoselėjame nuo 1935. Į Lietuvą atsinešėme šį regionui naują požiūrį pralenkdami laiką dar 1993.

Atsakingai rūpinamės savo DNR

Vardas, įsipareigojimai jums ir bendrystė, kompetencijų gylis, Baltijos šalių ir Švedijos partnerystė – visa tai nesikeičia nuo mūsų veiklos pradžios. Dinamiškai žongliruojame sprendimais ar įrankiais prisitaikydami prie aplinkos, tačiau tai, kas mūsų veiklos pamatas – išlaikome stabiliai.

Kuriame ilgam

Mes esame už tvarius, ilgalaikius sprendimus. Už saugų ir socialiai atsakingą verslą, kuris eina pažangos keliu tausodamas aplinką ir pagarbiai tiesdamas tiltus tarp praeities ir ateities. Toks yra mūsų klientų, partnerių ir draugų ratas.

Abiejose Baltijos
jūros pusėse

Veikiame abiejose Baltijos jūros pusėse – Lietuvoje, Švedijoje, Latvijoje ir Estijoje. Mus vienija vertybės, požiūris ir sinergija kartu kuriant bei dalinantis žiniomis, net jei sprendimų kelią esame visi lankstūs rinktis skirtingą.

Rasti mūsų biurus

250 profesionalų

Mūsų tarptautinę komandą vienija 250 profesionalų glaudžiai bendradarbiaujančių tarpusavyje. Auginame savo fizinę, dvasinę ir intelektualinę ištvermę bei kantrybę, kad įveiktume su klientais ilgiausius jų verslo maratonus.

Komanda

Mes – ilgam kaip ir jūs. Pakalbame apie mūsų bendrus tikslus.

Susisiekite
Užsisakykite svarbiausias naujienas