Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku

Ateities asmenybes logo

Bendradarbiavimas su Vilniaus universitetu: programa „Ateities asmenybės“ ir #LEAD

2015 - 2017 metais GLIMSTEDT kartu su labdaros ir paramos fondu „Ateities asmenybės“ vykdė penkis semestrus trukusią papildomą mokymų programą VU Teisės fakulteto studentams. Plačiau apie tai kviečiame žiūrėti video:

 

 

Programą pradėjo antrakursiai, kurie per tą laiką įgijo viešosios ekonomikos, makrofinansų, investavimo, psichologijos ir filosofijos žinių, pramoko ispanų kalbos ir lankė kovos menų užsiėmimus. 2018 metais, programos studentams baigiant magistro studijas, iškilo klausimas, kas toliau.

 

2018 metų vasarį GLIMSTEDT kartu su Vilniaus universitetu VU studentus, alumnus bei visus vilniečius pakvietė į #LEAD - atviras nemokamas paskaitas, kurios vyks kartą per mėnesį - kas trečią mėnesio trečiadienį.

Iškilios asmenybės, įdomūs kalbėtojai iš Lietuvos ir užsienio šalių šiose paskaitose pristatys savo idėjas, dalinsis mintimis ir aktualiomis įžvalgomis, kvies sužinoti naujausias įvairių sričių tendencijas. Paskaitų ciklo konceptas atskleidžia ir palaiko ugdymo, lyderystės, pasiekimų akcentus.
#LEAD - learning, educating, achieving, developing.

 

Informaciją apie naujausias paskaitas rasite advokatų kontoros GLIMSTEDT „Facebook“ paskyroje.

logo ldki kolo

Trečiojo Lietuvos Statuto vertimo projektas

Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Institutas ėmėsi projekto, kurio tikslas - parengti vieno iš svarbiausių Lietuvos istorijoje teisynų, Trečiojo Lietuvos Statuto, vertimą į lietuvių kalbą. Šį Lietuvos teisės istorijai be galo reikšmingą projektą remia advokatų kontora GLIMSTEDT.

 

Visi trys Lietuvos statutai buvo išleisti XVI amžiuje, kurį galima pavadinti Lietuvos teisės kodifikavimo amžiumi. Iš jų labiausiai išsiskyrė būtent Trečiasis Lietuvos Statutas, kuris, su tam tikrais pakeitimais, galiojo net iki 1840 metų. Teisės istorikų nuomone, Trečiasis Lietuvos Statutas yra svarbus šaltinis ne tik Lietuvos, bet ir Europos teisinės minties kontekste. Daugiau informacijos apie projektą: www.3statutas.lt.Kontaktai

Jogailos 4, 01116 Vilnius
Telefonas: +370 5 2690 700